شرکت نفت و گاز تجهیزات دوار حامی مردم ملایر

کانال ملایر فردا (مهاجران) ملایر فردا {مهاحران)

خیلی از ما ملایری ها دوستان و آشنایانی (اصالتا ملایری) داریم که در اقصی نقاط دنیا زندگی می کنند و بعضاً از سطح درآمد و رفاه خوبی برخوردار هستند.

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که چرا اغلب ملایری ها که توانایی مالی خوبی دارند دیگر به ملایر باز نمی گردند و در ملایر برای اشتغال همشهریهایشان سرمایه گذاری نمی کنند؟!؟ چه باید کرد تا بتوان سرمایه گذاری در ملایر را رونق داد؟

 

اینجانب رضا چوبی پری به عنوان یک ملایری شاغل در صنعت نفت و گاز و مدیر عامل شرکت مهندسی و مشاور تجهیزات دوار و همکارانم که همگی از ملایری های مهاجر می باشند با هدف راه اندازی یک صنعت پاک و تولید اشتغال در شهرستان ملایر می خواهیم اولین قدم برای پیشرفت شهرمان را برداریم.

هدف ما تاسیس و راه اندازی یک کارخانه صنعتی برای از بین بردن بیکاری در شهر ملایر، توسط جذب سرمایه از درون و بیرون از شهر ملایر می باشد. مطمعناً هرچقدر مشارکت و همکاری همشریان عزیز بالاتر باشد، می توان گامی بزرگتر و با ثبات بیشتر برداشت. راه کمی سخت و دشوار است ولی ما با کمک مردم خوبمان توانایی پیمودن آن را داریم.

برای مشارکت و یاری ما به کانال ملایر فردا بپیوندید و دوستان خود را نیز دعوت کنید. به زودی گروه ملایر فردا نیز راه اندازی می گردد. لطفا نظرات خود را با ما از طریق تلگرام، ایمیل، پیامک و تماس صوتی در میان بگذارید.

 

 

ملایر فردا (مهاجران)